Wśród naszych partnerów znajdziecie między innymi:


saatchiu-amd-saatchi-logo

 

 

Saatchi & Saatchi Poland – Naszą pasją jest tworzenie zmieniających świat pomysłów, które zapewniają klientom trwały wzrost ich biznesu. Kreujemy LOVEMARKI, które tworzą wykraczającą poza racjonalne powody więź między konsumentem a produktem.


digers-web1

 

 

Digers – web/mobile app development house
Od koncepcji po budowę – doradzamy i realizujemy aplikacje webowe i mobilne dla startupów, klientów korporacyjnych.


dige_logo4

 

 

 

Dige – iemy, że tylko szczegółowa analiza i zrozumienie aspektów biznesowych pozwala na zbudowanie skutecznych i przydatnych produktów, przynoszących realne korzyści użytkownikom.

Opracowujemy koncepcje i tworzymy techniczną stronę pracujących w środowisku desktop i mobile systemów do obsługi programów lojalnościowych.


tribal

 

 

 
DDB&tribal


sotrender_logo_light

Sotrender – Zespół Sotrendera chętnie współpracuje z mediami, zarówno dziennikarzami jak i blogerami, dostarczając najwyżej jakości dane oraz udzielając komentarzy. Najczęściej wypowiadamy się na tematy związane z Internetem, social media, marketingiem, sprzedażą, budowaniem przewagi informacyjnej płynącej z wykorzystywania big data, przeprowadzaniem badań online oraz Facebookiem, YouTube, Twitterem i ich społecznymi aspektami.


brand24-logo-268x77

Brand24 – Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego, co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To również narzędzie do pomiaru nateżenia szumu (buzz), który pojawia się wokół wybranej marki, produktu lub słowa kluczowego. Serwis zapewnia pełne archiwum tego, co o Twoim produkcie lub marce mówiło i mówi się w sieci, a zostało zebrane od chwili rozpoczęcia monitoringu.


LSW_logo-czerwone

LSW – Firma prawnicza LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy od 1998 roku doradza polskim i międzynarodowym korporacjom i organizacjom społecznym. Ponad 50 prawników LSW w Warszawie, Gdańsku i Katowicach dba o bezpieczeństwo prawne przedsięwzięć biznesowych, buduje efektywne konstrukcje prawne transakcji M&A oraz doradza w kwestiach ochrony własności intelektualnej, reprezentując również klientów w sporach sądowych. LSW jest jedyną polską firmą prawniczą zrzeszoną w międzynarodowej sieci World Link For Law


gazeta-pl-czarne nowe

„Gazeta Wyborcza” – „Gazeta Wyborcza” jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu, a jej pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś treści „Gazety” dostępne są w wydaniach papierowych, online – w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz na telefonach komórkowych i urządzeniach mobilnych.
„Wyborcza” od lat stanowi rzetelne źródło wiedzy dla czytelników i ważną płaszczyznę debaty publicznej. Opró cz stron ogólnopolskich i lokalnych w 20 większych miastach Polski, czytelnicy otrzymują z „Gazetą Wyborczą” stałe dodatki i popularne magazyny, m.in. „Duży Format”, „Gazeta Telewizyjna”. „Tylko Zdrowie” i „Wysokie Obcasy”